Чорногорія Будва
вул. Блаж Йовановича бб
UA
ВІЛЛА ГАМБЕРАЯ

Це унікальний історичний маєток, в якому відпочивали королівські сім'ї
Європи. Знаходиться вілла за 10 км від Флоренції, серед пагорбів, з панорамним видом на Флоренцію та долину Арно.

Маєток Gambereraia побудований у 17 столітті в тосканському стилі, вілла має кілька парадних залів і дуже славиться своїм садом з ексклюзивним ландшафтним дизайном, також на території є кипарисова алея, галявина для гри в боулінг, три басейни, сад з рельєфним гротом, німфе, квітники та лимонна алея, безліч альтанок та терас.

На території вілли можна провести церемонію у кількох місцях, велкам коктейлі, весільну вечерю, а також передбачено проживання до 50 осіб.
ВІЛЛА КЬЯНТІ

Вілла знаходиться на території величезного маєтку Кьянті з відомими на весь світ виноградниками, сортом винограду та вином. Знаходиться вілла неподалік міста Сієна і приблизно за годину їзди від Флоренції. На території маєтку крім вілли та виноградників ви знайдете великий басейн, римські сади та незабутні краєвиди. Організувавши своє весілля на віллі Кьянті, у вас і ваших гостей буде унікальний шанс взяти участь у дегустації вин Кьянті (яке виробляється в кількості 1 млн. пляшок на рік), послухати історію маєтку, спуститися у винний льох, в кімнату бродіння, ознайомитися з кожним створенням цього знаменитого вина і звичайно ж, насолодиться дегустацією! Але і це не все. Окрім вина, ви зможете продегустувати й інші відомі тосканські продукти, такі як сир pecorino, хліб schacciata, печиво contuccini di prato та інші.
Кількість гостей: до 250 осіб
Варіанти проведення церемонії: символічна Розміщення: так
Весільна вечеря: так
ВІЛЛА МІЛЄ

Villa Miele знаходиться в 60 км від Сієни і в 130 км від Флоренції, в самому серці
Тосканської природи, в оточенні пагорбів, чистого повітря, тиші та умиротворення. На території вілли знаходяться розкішні ексклюзивні сади з вистриженими газонами у формі різних фігур, з пам'ятниками та скульптурами – витворами мистецтва, гарними фонтанами та альтанками.

На віллі може мешкати до 50 гостей.
ВІЛЛА ПРІНЧІПЕ

Аристократичний тосканський маєток, споруди кінця 1800-х років, повністю відремонтований та відреставрований дизайнером інтер'єрів Астрід Шіллер Вірт. Вілла виконана в традиційному італійському тосканському стилі, на території шикарний сад, алеї, скульптури, альтанки, тераса, басейн - все це ідеально підійде для створення чудового та колоритного свята.
Знаходиться вілла за 6 км від Монтепульчано і за 50 км від Сієна.
Вілла Прінчіпе - це дуже затишне та ідеальне місце для проведення відпустки та святкування весільних церемоній.

На віллі комфортно може проживати до 12 гостей та орієнтовна середня вартість лакшері вілли Принчіпі на тиждень -15000 євро.
ВІЛЛА СІЄНА

Вілла Сієна - це справді розкішний маєток, побудований у 17 столітті, знаходиться в 12 км від міста Сієна в містечку Совичілле. Вілла Сієна спочатку будувалася для кардинала Флавіо Кіджі, який був племінником Папи Римського Олександра V11. Сім'я Кіджі мала маєток протягом двох з половиною сторіч.
У 1977 році віллу придбав англійський політик Ентоні Лембтон. Відреставрував її та навколишній садок і жив тут до 2006 року. Великий красивий сад, що складається з 6 алей, в оточенні скульптур - витворів мистецтва, лимонний сад перед входом у віллу, красивий басейн, ідеально вистрижені газони. Все це створить ідеальну атмосферу для вашого весілля.

Кількість осіб: до 150 осіб

Варіанти проведення церемонії: символічна

Розміщення: так

Весільна вечеря: так
ВІЛЛА СТАДЖІА

Ідеальна тосканська вілла будівлі 18 століття, добре відреставрована, але в той же час зберегла свій первинний вигляд. Знаходиться на одному з пагорбів кьянті, серед виноградників та оливкових гаїв. Знаходиться вілла за 22 км від Сієни та за 92 км від Флоренції. На території вілли ви знайдете красиві відкриті альтанки для трапези, елегантні тераси з лимонними деревами, гаї кедра та дуба, кипарису та оливкових дерев, басейн, зелені газони. На віллі є 7 двомісних спалень.

Кількість гостей: до 20 осіб

Варіанти проведення церемонії: символічна

Розміщення: 14 осіб

Весільна вечеря: так

Ціна : від 2500 євро
ВІЛЛА КАСТЕЛЛО ВІНСІГЛІАТА

Всього за 10 км від Флоренції розташувався дивовижний, романтичний і затишний
Тосканський замок Castello Vinsigliata. Саме в цьому замку за переказами, юна дочка господаря замку Б'янка чекала на свого коханого, який їхав до неї на весілля. З балконів замку відкривається розкішний краєвид на Тосканські пагорби. Замок Вінсігліата – це унікальне, ідеальне місце для проведення Весілля. У самому замку є кілька парадних залів, прикрашених фресками та обставлених антикварними меблями, також на території замку є красивий сад, затишний старовинний двір, зимовий сад, галявини, тераси.

Тут знайдеться місце для проведення символічної церемонії, і для вітального коктейлю і для весільної вечері. Проживання у замку не передбачено.