Чорногорія Будва
вул. Блаж Йовановича бб
UA
ВІЛЛА БАЛЬБ'ЯНЕЛЛО

Старовинна вілла побудована 1787 року, по правді велична і по праву вважається однією з найкрасивіших!
Вілла була побудована для кардинала Анджело Марія Дуріні, пізніше змінила кілька господарів і в 1988 році за заповітом Гвідо Монзіно, перейшла у володіння Національного фонду Італії. Тут можна побачити унікальні експонати китайського мистецтва, 150 малюнків сімнадцятого століття, виконаних на склі майстрами регіону Венето, артефакти доколумбової епохи, англійські та французькі меблі вісімнадцятого століття.
На території Вілли знято низку голлівудських фільмів, а також тут було проведено чимало «зіркових» весіль.
На території Вілли є кілька локацій як для проведення церемонії, так і для весільної вечері.
Кількість гостей – від 2 до 150
Варіанти проведення церемоній: символічна чи офіційна.
Ціни стартують від 1430 євро за 2 години оренди місця для церемонії та залежать від кількості гостей, часу доби та дня тижня.
ВІЛЛА АМОРЕ

Великий маєток, зосереджений навколо вілли побудованої у 18 столітті епохи Ренесанс, яка стала резиденцією оперної діви Джудітти Паста, музи великого композитора Вінченцо Белліні.
На території маєтку є критий і закритий басейн, чудовий спа-центр, відокремлені вілли. У резиденції бували композитори та музиканти з усієї Італії та світу.
Кількість осіб: від 2 до 250
Варіанти проведення церемонії: символічна
Банкет: так
Розміщення: так
Ціна: від 1600 євро до 5500 євро (залежно від місця і кількості гостей)
ВІЛЛА Д'ЕСТЕ

Одна із найвідоміших італійських вілл XVI століття. Комплекс вілли включає палац і примикає до нього сад. Знаходиться на околиці м. Тіволі. Дуже відомими є фонтани вілли д'Есте; саме їх прагнув перевершити Петро I при створенні Петергофа, а на додаток з гротами, водоймищами, пам'ятками архітектури – роблять її по істині однією з найексклюзивніших у регіоні.
У 2001 році вілла д'Есте включена до пам'ятників всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Розкішний курорт з величними садами та дивовижним видом на озеро Комо.
Головною визначною пам'яткою є палац унікальної архітектури епохи Відродження.
Кількість гостей: від 2 до 150.
Можливість проведення як символічної, так і офіційної церемонії.
Ціни стартують від 5000 €
ВІЛЛА КАРЛОТТА

Прекрасний старовинний маєток, на території якого є ботанічний сад, найкрасивіша вілла, фонтани, різні статуї, а особливо красива - статуя Ромео та Джульєтти. Архітектор вілли залишився невідомим. З 18 століття побувала у власності маркізів, політиків і навіть принцеси Пруссії та її дочки, на честь якої і була названа.
Після першої світової війни була незаконно вилучена італійською державою як національне надбання.
Кількість осіб: від 2 до 120
Варіанти проведення церемонії: офіційна та символічна
Ціна: від 440 євро ( за 1ч 30 хв) залежно від дня тижня та кількості осіб на церемонії.
ВІЛЛА СЕРБЕЛОНІ

Старовинна вілла будівлі 15 століття з розкішним садом, який вважається одним із найкрасивіших в Італії. На території вілли також є поля для гольфу, пляж на березі озера, тенісні корти та басейни. З 15 століття і до 1905 року вілла міняла господарів, а зараз у ній розміщується готель, що належить фонду Рокфеллера.
Кількість осіб: від 2 до 240
Варіанти проведення церемонії: символічна
Можливість провести як церемонію, так і банкет
Розміщення: можливе.
Ціна: від 1800 до 2700 євро
ВІЛЛА ЧІПРЕСІ

Старовинна вілла побудована о 1400 році в античному стилі прямо на березі озера Комо. Неодноразово була реставрована, але зберегла елегантність та вишуканість італійських аристократів. 1980 року мерія викупила віллу і зробила тут готель. Весілля на віллі Чіпресі буде ідеальним в оточенні шикарного парку, фонтанів з амурами, величних гір, краси озера та незабутніх заходів сонця.
Кількість осіб: від 2 до 250
Варіанти проведення церемонії: символічна чи офіційна
Банкет: так
Розміщення: так
Ціна: від 5400 євро (за 1 день оренди вілли та розміщення на 30 чол)
ВІЛЛА ЕРБА

Вілла Ерба знаходиться у маленькому містечку Чорнобіо, що на озері Комо.
Знаходиться на місці колишнього монастиря Санта-Марія Ассунта ді Чорнобіо, перші згадки про який відносяться до кінця XV століття, в 19 столітті стає аристократичною резиденцією, а з 1882 стала власністю фармацептичного магната Луїджі Ерби. Він і збудував тут розкішну віллу, близько до озера. Пізніше, в 1920 році, віллу успадкувала Карла Ерба, дружина герцога Вісконті та її син Лукіно Вісконті. Знаменитий кінорежисер через 50 років працював саме тут над картинами «Людвіг», «Леопард».
Наприкінці 19 століття родина Вісконті продала віллу державі, після цього тут з'явився ще й виставковий та конгрес центр та невеликий музей, знімалося безліч фільмів.
Кількість гостей від 30 до 200 осіб
Варіанти проведення церемонії: символічна
Розміщення: тут неможливо, а церемонія та весільна вечеря будуть незабутніми!
Ціна : 12000 євро