Новини агенції Chic Wedding & Event

Скільки коштує весілля у Чорногорії в 2022 році?

Чорногорія – найкрасивіша балканська країна зі скелястими горами на березі Адріатичного моря. Прекрасні пейзажі, чисте море, середньовічні споруди приваблюють туристів з усього світу. Багато пар обирають Чорногорію, щоб закріпити свій союз і провести тут церемонію одруження.
Чорногорія дуже приваблива своїми цінами. Вартість весільної церемонії тут у рази менша, ніж у морських країнах Європи, а види та колорит ні краплі не поступаються.

Отже, скільки ж коштує весілля у Чорногорії у 2022 році?
Оренда майданчика для церемонії з гарним краєвидом коштуватиме від 100 євро. Робота церемоніймейстера – від 100 євро. Якщо ви плануєте офіційну церемонію, то в середньому з оформленням документів потрібно розраховувати на 500 євро і вище (залежить від майданчика проведення та муніципалітету Чорногорії).
Квіткове оформлення весільної церемонії в Чорногорії коштуватиме щонайменше 400 євро.
Для пар, які планують провести церемонію на двох або запросити до 15 гостей, наше Агентство розробило спеціальні весільні пакети, в яких зібрано все необхідне, без чого не обійдеться ваше весілля 🤵🏻‍♂️👰‍♀️
Пакети стартують від 2090 євро і в них є все, що потрібно для стильного, красивого Весілля.

Банкет на одного гостя коштуватиме вам 70 євро. Прекрасний вигляд та смачна їжа - це бонус❤️
Квіткове оформлення та декор банкету залежать від багатьох складових. Розраховувати потрібно від 300 євро за найскромнішими підрахунками.
Весільний фотограф у Чорногорії цього сезону коштуватиме від 100 євро/година, робота відеографа – від 120 євро/година.
Звукове та світлове обладнання, а також ді-джей – від 300 євро, залежно від кількості годин та інших факторів, робота музичної групи – від 800 євро.
Робота стиліста для створення весільного нареченого - від 150 євро.

Звичайно ж, ми намагаємось підібрати для наших пар найкреативніших підрядників, професіоналів своєї справи, з якими у нас налагоджена робота протягом багатьох років.
Проживання - напевно питання, що вас цікавить - тут можете не переживати. Проживання можна забезпечити в Чорногорії на будь-який запит і гаманець. У сезон вартість коливається від 40-50 євро на добу до 1500-2000 євро на добу. Все, звичайно, залежить від регіону – Будва та Тіват будуть найдорожчими, потім іде Котор та Боко-Которська бухта, Херцег – Нові, вже за ними Бар та Ульцинь. Але, звичайно, все залежить від рівня житла-апартаменти це або готель, приватна вілла. Ми підберемо для вас найкращий варіант за вашим бюджетом!
Вартість, наведена в цій статті - лише зразкова. Чорногорія в сезон приваблює безліч туристів з усього світу. Професіонали та любителі нових горизонтів часто шукають роботу на сезон. Тому, можливо, ваш професійний фотограф чи візажист буде саме таким варіантом 😉

Телефонуйте або пишіть, ми з радістю проконсультуємо вас і розповімо багато про цю прекрасну країну! А також із задоволенням організуємо для вас неповторну унікальну подію тільки для двох, або красиве, незабутнє свято для вас і ваших близьких і друзів❤️