Новини агенції Chic Wedding & Event

Весілля у Чорногорії

Ми пропонуємо Вам провести найголовніше торжество у Вашому житті в одному з найромантичніших місць на планеті - на березі Адріатики в маленькій, затишній та дуже красивій країні - Чорногорії.

Наша агенція спеціалізується на організації весіль та інших заходів у Чорногорії протягом 10 останніх років.

Ми — єдина агенція в Україні, представництво якої працює в Чорногорії весь весільний сезон — із травня до жовтня. Тобто. Вам не доведеться додатково оплачувати переліт та проживання координатора. Підписання договору, обговорення всіх деталей можливе як у київському, так і в чорногорському офісі.
Весілля в Чорногорії порадує Вас неймовірною природою, неперевершеними видами «як із листівки» в будь-якому куточку країни, найсмачнішою балканською кухнею і, звичайно ж, лагідним морем та сонцем. Фото, з якими ви можете ознайомитись на сторінках сайту, підтверджують цей факт.

Ми допоможемо організувати для Вас як затишну романтичну церемонію для двох, так і пишну урочистість для Вас та Ваших родичів та друзів.

Безвізовий режим, переліт з України близько 2-х годин, відносно недорогі ціни на проживання та ресторани — все це робить Чорногорію дуже привабливою для відпочинку та проведення урочистостей.

Для найромантичніших натур і любителів спокою, усамітнення та незайманої природи, чудово підійде Боко-Которська затока, і такі його міста, як Котор, Прчань та Пераст. Це ідеальне місце для реєстрації шлюбу. Для любителів більш галасливих вечірок - Будванська Рів'єра зі своїм головним містом Будвою, а також одним з найкрасивіших місць у Чорногорії - острів Святого Стефана. Любителям яхт та люксового відпочинку ідеально підійде Тіватська затока зі своїм центром – яхтовим комплексом Porto Montenegro. Барська рів'єра з центром у місті Бар сподобається любителям портів та стародавніх фортець. Це головні особливості кожного регіону, але їх об'єднує кришталево чисте море Адріатики, ласкаве сонечко і красиві гори.

Ми обов'язково врахуємо всі Ваші побажання та організуємо для Вас весільну церемонію (як офіційну, так і символічну) чи вінчання у Чорногорії! Також ми пропонуємо для Вас як організацію самої урочистості в Чорногорії, так комплексні та великі Весільні Тури в Чорногорію. Вас порадують наші ціни та професійний сервіс!