Новини агенції Chic Wedding & Event

Скільки коштує весілля у Києві 2019

У цій статті ми намагатимемося полегшити долю всіх наших молодят та розповісти докладніше про цінову політику для організації весілля у 2019 році. Звичайно, кожне весілля індивідуальне і отримати чітку відповідь на це питання можна після індивідуального прорахунку. І знаючи точний бюджет, нам буде легше за короткий термін створити саме те весілля, про яке ви мріяли.

Цінова політика по всіх позиціях дуже різна і ми з радістю допоможемо вибрати вам необхідне і оптимальне з великої кількості варіантів і вписатися в запланований бюджет.

Отже, почнемо по порядку:

ВИБІР МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЬНОЇ ЦЕРЕМОНІЇ, ВИБІР РЕСТОРАНУ, БАНКЕТНОЇ ЗАЛИ.

Тут все залежатиме від кількості запрошених гостей, концепції заходу та особистих побажань. У Києві величезний вибір ресторанів та банкетних залів, які пропонують свої майданчики для проведення весільної церемонії та банкету. Також багато окремих локацій — на дахах, на березі Дніпра, у різних мальовничих місцях, які можна зняти в оренду, замовивши тенти на випадок негоди та кейтерингу.

Говорячи про ресторани – ціна у Києві починається від 800 грн до 7000-8000 грн на особу. Все залежить від рівня закладу та від самого меню. Деякі ресторани та бенкетні майданчики мають необхідні банкетні меблі, звукове та світлове обладнання, сцену тощо. Якщо ні, все необхідне можна буде взяти в оренду. Кейтерингові компанії коштуватимуть від 800 грн на особу. Також у додаткові витрати потрібно буде включити доставку необхідних меблів та іншого. Вартість намету прораховується індивідуально і залежить від багатьох факторів, таких як - матеріал для намету, кількість гостей, форма намету, місце його встановлення, монтаж/демонтаж і т.д.