Новини агенції Chic Wedding & Event

Офіційний шлюб в Італії

Для того, щоб оформити офіційний громадянський шлюб в Італії, потрібно зібрати певний пакет документів.

  1. Найважливішим документом у підготовці до офіційного одруження Італії є отримання Nulla Osta. Цей документ можна отримати в Україні в італійському консульстві або в Італії. В Італії молодята мають подавати його особисто з певним пакетом документів, заповнити заяву декларацію та сплатити консульський збір. Вам знадобляться:

  • Внутрішні паспорти України та їх копії

  • Закордонні паспорти та їх копії

  • Свідоцтва про народження (на них потрібно буде поставити Апостиль, перекласти в акредитованого італійського перекладача та завірити в італійському посольстві)

  • Заява про сімейний стан - такий документ потрібно буде оформити у нотаріуса. Потрібні оригінал та копія.

  • Довідка про прописку (з ЖЕК, ОСББ чи іншого компетентного органу). Також потрібний оригінал + копія.

  • Також, залежно від вашої сімейної ситуації, вам може знадобитися: якщо було розлучення - свідоцтво про шлюб та Рішення суду про розлучення; якщо "вдова/вдівець" - свідоцтво про смерть

  • Довідка про несудимість

  • Це основний список для отримання Nulla Osta, він може відрізнятися в залежності від регіону.


2 . Після того, як Nulla Osta успішно отримана, його обов'язково потрібно завірити у префектурі Італії (сертифікувати)


3 . Після того, як Nulla Osta отримано та сертифіковано, можна подавати документи в Італійський РАГС. Офіційне одруження в Італії може бути проведене тільки в РАЦСЄ або на спеціальних майданчиках, що мають ліцензію щодо офіційних одружень. Потрібно вибрати дату, місце, час, сплатити державне мито.


4 . Після самого шлюбу, свідоцтво про шлюб потрібно перекласти з італійської на українську та завірити в посольстві чи консульстві в Італії чи Посольстві Італії у Києві, після чого отримане свідоцтво про шлюб почне діяти в Україні.

Усі Документи, необхідні для проведення офіційної церемонії в Італії, потрібно надавати Агентству не пізніше, ніж за 2 місяці.