Чорногорія Будва
вул. Блаж Йовановича бб
UA
Молодята звернулися до нас всього за 3 місяці до дати Весілля з трохи дивними словами: «У нас незвичайне весілля». Ми не переживали, оскільки для нас кожне весілля незвичайне)
Але тут все справді було не так, як завжди)
Наша пара дизайнери інтер'єру та у певні дати в компанії 60 колег та друзів повинні були перебувати у регаті на катамаранах у Чорногорії.
«Ти – мій компас»
Весілля стало сюрпризом для всіх гостей, цього дня вони зайшли до однієї з найкрасивіших марин Чорногорії та готувалися до білої вечорки у морському стилі, бо так у них було зазначено у програмі.
А потрапили на справжнісіньке весілля.
26.05.21
Чорногорія
Оскільки всі були в регаті та дія була на морі, ми створили концепцію
«ти- мій компас», дотримувалися в оформленні легкої ненав'язливої морської тематики, а церемоніймейстером на весіллі був справжній адмірал у гарній адміральській формі. Урочистим фіналом церемонії – був звук дзвона ринди (справжнього корабельного дзвоника), що додало морської атмосфери.
Молодята хотіли максимально веселий вечір і тому ми зупинилися на фуршетному варіанті, вечір був справді веселим та танцювальним, а на згадку гості отримали подарунки - компаси з пам'ятним гравіюванням про цей день.
Весільний торт та фейєрверк на тлі вечірньої яхтової Марини виглядали урочисто та святково. Сюрприз вдався ♥️