Чорногорія Будва
вул. Блаж Йовановича бб
UA
Ідея Весілля Михайла та Олени (рос. Елены) прийшла до нас завдяки знаковій для їхньої парі пісні «I will always love you». Ми додали ініціали імен нашої пари і вийшла дуже гарна назва, яка була точно про наших молодят «Always Love ME»
"Always love ME"
02.10.21
Київ
Весілля було восени і для того, щоб посилити осінній ефект, ми використовували в оформленні гарний червоно-бордовий відтінок, який за сумісництвом є і кольором кохання♥️
Оксамитові бордові запрошення, костюм нареченого, метелики у друзів нареченого, гранати з іменами на тарілці гостей, вкраплення бордових квітів у весільній арці та букетах нареченої та подружок нареченої – все було гармонійно протягнуте ниточкою через весь захід.
Гарний іменний бордовий шкіряний альбом для побажань, оксамитові бордові мішечки із золотою вишивкою, пляшечка Бордо у подарунок гостям – такі гарні деталі виграшно виглядали у загальній концепції заходу.
Улюблена пісня нашої пари, торт - який складався зі 101 маленького тортика і фантастичний фейєрверк - стали родзинками вечора ♥️♥️♥️