Чорногорія Будва
вул. Блаж Йовановича бб
UA
Дуже зворушлива пара, яка своїми трепетними стосунками торкнулася до глибини душі. Молодята одружилися на початку серпня і весілля проходило у стилі Рустік. Був період цвітіння лаванди і прийнято рішення взяти за основу оформлення саме цю квітку та колір.
"Lavanda wedding"
02.08.21
Київ
Рустик - стиль простоти, невимушеності та щирості. Саме такими є молодята. Як майданчик був обраний приватний будинок з красивою територією, зеленим лужком для церемонії та басейном.
Дерев'яні будинки, зруби в оформленні, ліхтарики, скляні банки та багато зелені – все це надавало легкості, насолоди природою та свіжим повітрям.
Під час церемонії пішов дощ. Звичайно ж, у нас був план Б. Але так хотілося залишитися на зеленому лужку, що всі гості просто не реагували на цей момент. Як тільки церемонія закінчилася – закінчився і дощ! Вже трохи пізніше, коли урочистість добігла кінця, всі гості зійшлися на думці, що дощ – був логічною кульмінацією свята. Завдяки йому була підкреслена легкість та невимушеність у характерах та стосунках наших молодят❤️