Чорногорія Будва
вул. Блаж Йовановича бб
UA
Коли він – Андрій, а вона – Маргарита, а вся дія відбувається на Адріатичному морі і все приурочено до кохання – народилася чудова концепція AMore wedding trip – це Андрій, Маргарита, море та кохання – Весільна пригода Amore!
Все в ній було побудовано на відпочинку, насолоді, веселощах та радості не тільки для молодят, а й для їх дорогих гостей!
Це була весільна подорож не для двох, а для 20 осіб (найближчих та рідних).
“АMore wedding trip"
29.07.21
Чорногорія
У подорожі за 4 дні гості отримували позитивні емоції, несподіванки, подарунки протягом усієї подорожі. По приїзду їх заселили в одному з найкрасивіших готелів прямо на березі Адріатичного моря із захоплюючим виглядом, зустріли келихом просеко. Пізніше у номерах гості знайшли різні подарунки та милу поліграфію, увечері на них чекала легка вечеря - вечірка. Наступного дня було весілля, на якому гостей також чекало багато несподіванок та приємностей.
Після Весілля, на 3-й день - на гостей чекала поїздка на великому катамарані по красивих бухтах Чорногорії із заїздом на устричну ферму, дегустацією свіжих устриць та домашнього вина, купанням у найкрасивіших місцях та обідом у кращому рибному ресторані ☺️
3 дні пронеслися як 1 секунда, наповнюючи нашу пару та їх гостей незабутніми емоціями на довгі роки. На 4й день - на гостей чекав трансфер в аеропорт і ми почули заповітні слова «це були найкращі дні в нашому житті» ♥️